| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα σχήματος U, κλίμακα δαπέδου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6 ψηφία 20,2mm κόκκινο LED |
| Υλικό | Πλαστική κατοικία |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Σχήμα | XK315A1GB-LF |
|---|---|
| Τετάρτη | Ηλεκτρονικό ρεύμα 100V ~ 240V |
| Διάσταση | 265 × 222 × 161 χιλιοστά |
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια LCD 25,4 mm |
| Ονομασία | Δείκτης κλίμακας βάρους |
| Ονομασία | ψηφιακή κλίμακα αναπηρικής καρέκλας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ενότητες βάρους | Ζυγίζοντας στο Νοσοκομείο |
| Τύπος | Τερματικό για ζυγαριά |
|---|---|
| Υλικό | Pastic |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | δείκτης ψηφιακής κλίμακας |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |