| Ονομασία | Δείκτης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 70,9 kg/dm3 |
| Σχήμα | κυλίνδρος, με κοιλότητα |
| Πακέτο | πλαστικό κουτί, κουτί από κράμα αλουμινίου ή άλλα. (κλειστό με γάντια, πιέτες) |
| Άρθρο | κατηγορία βάρους F1 |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | Ζυγίστε τη ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Εμφάνιση | LCD/LED |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία | Ζύγισμα αλόγου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ήπιας ποιότητας με κάλυψη 304 σ.σ. |
| Θεραπεία | Με επικάλυψη σε σκόνη ή 304 σ.σ. |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |