| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία | Βιομηχανικές ζυγίδες |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι, μπλε, μαύρο. |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά αναπηρικής καρέκλας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Εμφάνιση | Ψηφιακή οθόνη LED |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά αναπηρικής καρέκλας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Εμφάνιση | Ψηφιακή οθόνη LED |
| Τύπος | ψηφιακή κλίμακα ισοζυγίου |
|---|---|
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 110-250V |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη |
| Αισθητήρας | Μετρητής τάσης υψηλής ακρίβειας s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα σχήματος U, κλίμακα δαπέδου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6 ψηφία 20,2mm κόκκινο LED |
| Υλικό | Πλαστική κατοικία |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |