| Όνομα προϊόντων | Ζυγογέφυρα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Φυματίωση |
| Κύτταρο φορτίων | KELI/ZEMIC |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Υλικό | Q235 χάλυβας |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ακριβότητα | 1kg-5kg |
| Τύπος οθόνης | Α9,Δ10 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό φορτηγό |
| Χρώμα | πράσινο,κόκκινο,μπλε προαιρετικά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ακρίβεια | 1kg-5kg |
| Τύπος οθόνης | Α9,Δ10 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κλίμακα |
| Χρώμα | πράσινο,κόκκινο,μπλε προαιρετικά |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 50 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 20Τ |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια οθόνη LCD 25 mm με φως πίσω |
| Υλικό πλατφόρμας | ειδικό αλουμίνιο |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΤΣ-Π |
| Τύπος | Ψηφιακό |
| Κελίδα φόρτωσης | Ψηφιακό κύτταρο φορτίου υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 120T |
| Ονομασία | κλίμακες πλατφόρμας φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακή οθόνη LED |
|---|---|
| Σταθερός χρόνος αντίδρασης | Πέντε δευτερόλεπτα. |
| κουτί διασύνδεσης | Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά φορτηγού |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα / AG700L/1000L/1200L |