| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Κινητή γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Ονομασία | φορητή γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες οχημάτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Μεταφορτωτή ζυγαριά άξονα φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002C |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Ονομασία | Ζυγός γεφυράς |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |