| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| πλάτος | 3 μέτρα |
| Πλατφόρμα | Πίνακα τσεκ ή Πίνακα ομαλότητας |
| Αισθητήρας | Αναλογική κλίμακα |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Display | 6 - digit 20mm RED LED |
| Baud rate | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 optional |
| Data storage | 1000 truck records |
| Transimission method | RS232, RS422optional RS485 optional |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Όνομα | ζυγογέφυρα κλίμακας φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10Kg |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz ή 110V/60Hz |
| Εκτιμημένο φορτίο | 60t |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 150T |
| Τύπος | Ασύρματη κυψέλη φορτίου γερανού |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |