| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας, 2,0mv/v |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ±1.0 %RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετάδοση πίεσης |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακριβότητα | C3 |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |