| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Μετάδοση πίεσης |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Κλίμακα βάρους |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Παραγωγή | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακρίβεια | C3 |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 800 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Υπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 800 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 800 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 800 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |