| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά SKC |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 600*800 mm |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Δυναμικότητα | 100 έως 600 kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 300x300mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Ικανότητα | 100~200kg |
| πρότυπο | SKC |
| Συσκευασία | ΧΑΡΤΟΝΙ |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Αριθμό μοντέλου | Πρότυπο Β |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 400x500 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Δυναμικότητα | 300 κιλά |
| Σχήμα | ΣΚΚ |
| πακέτο | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |