| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Άρθρο | Κυψέλη φόρτισης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500kg έως 5ton, 250lb έως 20KLB |
| Αξία IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 100g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φορτίο ονομαστικού | 500 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | weighing scale |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Άρθρο | Κυψέλη φόρτισης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500kg έως 5ton, 250lb έως 20KLB |
| Αξία IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |