| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακρίβεια | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία |
| Υλικό | 304 SUS |
|---|---|
| Κύτταρο φορτίων | κύτταρο, Zemic ή Keli 4 φορτίων |
| Ικανότητα | 500kg~3t |
| Τμήμα | 0.2/0.5/1kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10Τ |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοσία | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |