| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V-240V |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Αριθμό μοντέλου | Πρότυπο Β |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | OEM |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά SKC |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 600*800 mm |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Αριθμός μοντέλου | LC339 |
|---|---|
| Αποδόσεις | 20,0 mV/V |
| Υλικό | κράμα χάλυβα/ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρήση | Ζυγίστε το βάρος της ζυγαριάς |
| Δυναμικότητα | 10-500KG |