| Ονομασία | ηλεκτρονική κλίμακα υπολογισμού τιμών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 30kg~1000kg |
| Ακριβότητα | 0.1kg |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Ονομαστικό φορτίο | 30 κιλά |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 30 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Type | waterproof weight scale |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Rated load | 30kg |
| Τύπος εμφάνισης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 110V/220V, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία AC/Τροφοδοσία DC |
| Κύριο μέγεθος χαρτοκιβωτίων | 69*45,5*47εκ. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο, Σίδερο |
| Υλικό από τηγανίτη | Από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικοί ζυγοί |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ/ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |