| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Ονομασία | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 15kg/10g |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC/DC |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 30 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| surfaceTreatment | Τραβήξτε σε πάγκο, αμμοφόρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |