| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φορτίο ονομαστικού | 30 κιλά |
| Τροφοδοσία | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | ΚΑΕ |
| Ονομασία | ψηφιακός ζυγός |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τηγάνι ανοξείδωτου |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 1500g |
| Ακριβότητα | 0.1 γραμμάρια |
| Μονάδες | Γ, Οζ, CT, Lb. |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | Δείκτης απεικόνισης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Πράσινες οδηγήσεις |
| υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακρίβεια | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |