| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | OEM |
| Ονομασία | Ζυγός πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | ηλεκτρονικές κλίμακες |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φορτίο ονομαστικού | 500 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |