| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |