| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Είδος | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | ψηφιακή κλίμακα σωματικού λίπους |
|---|---|
| Χρήση κλίμακας | κλίμακες σωμάτων |
| Ονομαστικό φορτίο | 180 κιλά |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Η μπαταρία | Μπαταρία Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | Πρότυπο Β |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου |
| Ονομασία | Ζυγός πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Μετρώντας κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |