| Όνομα προϊόντος | Βάρη από χυτοσίδηρο M1 |
|---|---|
| Πυκνότητα | 6.8-7.0g/cm3 |
| Ονομαστική αξία | 1000 κιλά |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Ξύλιμο κουτί |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 30kg~1000kg |
| Ακριβότητα | 0.1kg |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Βάρος Δοκιμής Βαθμονόμησης |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |