| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά αναπηρικής καρέκλας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Εμφάνιση | Ψηφιακή οθόνη LED |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Όνομα προϊόντος | Βάρη από χυτοσίδηρο M1 |
|---|---|
| Πυκνότητα | 6.8-7.0g/cm3 |
| Ονομαστική αξία | 1000 κιλά |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Ξύλιμο κουτί |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδι |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |