| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Κραματοποιημένος χάλυβας |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Ονομασία | Αισθητήρας ζύγισης σε ένα σημείο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Δομή | Μονόσημα παράλληλη δέσμη φορτίου |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | weighing scale |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Τραβήξτε σε παγκάκι |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Κελίδα φόρτωσης | 4 κυψέλες φορτίου, Zemic ή Keli |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |