| Ονομαστικό φορτίο | 15 τόνους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Ονομασία | Σκηνές άνω των καραβιών |
| Εκτιμημένο φορτίο | 15Ton |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεων και LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΚΙΒΏΤΙΟ CARTON/WOODEN |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 τόνους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 τόνους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Ονομασία | Σκηνές άνω των καραβιών |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10000 κιλά |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 500 τόνους |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |