| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα σχήματος U, κλίμακα δαπέδου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6 ψηφία 20,2mm κόκκινο LED |
| Υλικό | Πλαστική κατοικία |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτιμημένο φορτίο | 10ton |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεων και LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα γερανών |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 550T |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 10Ton |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz ή 110V 60Hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10Τ |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/50hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/50hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό Φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |