| Υλικό | 304SUS |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 50 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Υπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | κλίμακα πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 304 sus |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ακριβότητα | C3 |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Ονομαστικό φορτίο | 30 κιλά |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Ονομασία | Λογικές κλίμακες τραπέζι με λαβή |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Υλικό από χάλυβα άνθρακα με κάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | Καλώδιο κυψέλης φόρτωσης |
| Τύπος οθόνης | T7+E,A12E ή προαιρετικά |
| Μέγεθος πλατφορμών | 300x300mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Ικανότητα | 100~200kg |
| πρότυπο | SKC |
| Συσκευασία | ΧΑΡΤΟΝΙ |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφόρμας πάθους πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ακριβότητα | Κατηγορία 3 |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Ονομασία | Μετρώντας κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |