| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Μετρώντας κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240v AC ή DC |
| Ονομασία | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 30kg/5g |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100KG~600KG |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Ονομασία | Ζυγός ψηφιακής πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ακριβότητα | 50g |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |