| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/Ελαφρός χάλυβας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Όνομα προϊόντων | κλίμακα πατωμάτων ζυγίσματος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110-240v |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Εκτιμημένο φορτίο | 1/2/3/5Ton |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240V |
| Τύπος οθόνης | Προαιρετικό |
| Ονομασία | κλίμακα βάρους πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 15000kg |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Αριθμό μοντέλου | Η σειρά XK315A1-23 |
|---|---|
| Μέγεθος | 255 x 170 x 130 mm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Συσκευή | Χαρτόνι |
| Τύπος οθόνης | LED |