| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Τύπος | Γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Εμφάνιση | 7 bit LED, 7 ενδείξεις κατάστασης |
| Διέγερση κυττάρων φορτίων | Συνεχή 5V |
| Μαξ. σύνδεση κυψελών φορτίου | 8 με 350 Ω ή 16 με 700 Ω |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Βάρος Δοκιμής Βαθμονόμησης |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |