| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγού 60t |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| πλάτος | 3 μέτρα |
| Πλατφόρμα | Πίνακα τσεκ ή Πίνακα ομαλότητας |
| Αισθητήρας | Αναλογική κλίμακα |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Τύπος | κλίμακα πατωμάτων |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Υλικό | 304 SUS |
|---|---|
| Κύτταρο φορτίων | κύτταρο, Zemic ή Keli 4 φορτίων |
| Ικανότητα | 500kg~3t |
| Τμήμα | 0.2/0.5/1kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Υλικό | Χάλυβας ήπιας ποιότητας με κάλυψη 304s.s. |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκάρι, μπλε, κίτρινο. |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά SKC |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 600*800 mm |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτόνι |