| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ακρίβεια | 1kg-5kg |
| Τύπος οθόνης | Α9,Δ10 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κλίμακα |
| Χρώμα | πράσινο,κόκκινο,μπλε προαιρετικά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος πλατφόρμας | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | ηλεκτρικός γρύλος παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |