| Αριθμό μοντέλου | BSAD |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | κλίμακα πάγκων |
| Τύπος επίδειξης | LCD |
| Μέγεθος πλατφορμών (χιλ.) | 300X400、 400X500、 500X600、 600X600 |
| Ικανότητα | 150/200/300/500/600kg |
| Ονομασία | Ζυγός πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | Ζυγαριά για το πάτωμα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240V |
| Τύπος οθόνης | Προαιρετικό |
| Ονομασία | Στραβός ζύγισης |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Τύπος | Κλίμακα πλατφόρμας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V50HZ ή 110V 60HZ |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |