| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | μετρητής τάσης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΤΣ-Π |
| Τύπος | Ψηφιακό |
| Κελίδα φόρτωσης | Ψηφιακό κύτταρο φορτίου υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Όνομα προϊόντων | Ζυγογέφυρα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Φυματίωση |
| Κύτταρο φορτίων | KELI/ZEMIC |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Υλικό | Q235 χάλυβας |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα ή 304 SUS |
|---|---|
| Θεραπεία | Τελεία που καλύπτονται με σκόνη ή με βούρτσισμα |
| Χρώμα | Γκάρι, μπλε, κίτρινο. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Κελίδα φόρτωσης | 4 κυψέλες φορτίου, Zemic ή Keli |
| Υλικό | 304 SUS |
|---|---|
| Κύτταρο φορτίων | κύτταρο, Zemic ή Keli 4 φορτίων |
| Ικανότητα | 500kg~3t |
| Τμήμα | 0.2/0.5/1kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |