| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Όνομα | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακρίβεια | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | ζυγαριά φορτηγών παλέτων |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | ζυγαριά φορτηγών παλέτων |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακρίβεια | 3000 κιλά |
| Ονομασία | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ονομασία | Ζύγισμα πάτωμα πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.1kg |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |