| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Σκόνη-ντυμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, μαύρος |
| Ακρίβεια | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος επίδειξης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ονομασία | κλίμακα πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 304 sus |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ακριβότητα | C3 |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100KG~600KG |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |