| Ονομαστικό φορτίο | 15 τόνους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/50hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα | 1 γραμμάριο |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | AC220/50HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 τόνους |
| Όνομα | ζυγογέφυρα κλίμακας φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10Kg |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz ή 110V/60Hz |
| Εκτιμημένο φορτίο | 60t |
| Αριθμό μοντέλου | HC200/HE200 |
|---|---|
| Μέγεθος | 210×135×60 χιλιοστά |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | Δείκτης κλίμακας βάρους |
| Ονομασία | Βιομηχανική κλίμακα τύπου U |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας/ανοξείδωτο |
| Εμφάνιση | LCD/LED |
| Ονομασία | δείκτης ζυγού |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικοί ζυγοί |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ/ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |