| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/50hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| surfaceTreatment | Τραβήξτε σε πάγκο, αμμοφόρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό Φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Εκτιμημένο φορτίο | 15Ton |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεων και LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΚΙΒΏΤΙΟ CARTON/WOODEN |