| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα φόρτωσης τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα φόρτωσης τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστική κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Υπηρεσία | OEM και ODM |
| Σχήμα | AS002 ((2 τεμάχια) Μεταφορτωτή κλίμακα τροχού |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |