| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Τύπος | Κλίμακα αξόνων, μαξιλάρι αργιλίου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος επίδειξης | LCD Ή ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120%FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Ονομαστικό φορτίο | 5Τ/10Τ |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 1.2*2.2m |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Χαρτόνι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V ((AC) |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5 κιλά |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Τύπος | Κλίμακα αξόνων, μαξιλάρι αργιλίου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος επίδειξης | LCD Ή ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120%FS |
| Υλικό | Αργίλιο |