| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 2 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ατσάλι |
| Τύπος οθόνης | Α12SS ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/Ελαφρός χάλυβας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |