| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Λογικές κλίμακες τραπέζι με λαβή |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Υλικό από χάλυβα άνθρακα με κάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | Καλώδιο κυψέλης φόρτωσης |
| Τύπος οθόνης | T7+E,A12E ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Βαθμολογίες για το πάτωμα |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | ζυγοί |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Τύπος | κλίμακα πατωμάτων |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |