| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Είδος | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -35-+80 °C |