| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | ζυγίζοντας επίδειξη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Όνομα προϊόντος | Δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Τροφοδοτικό | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία προϊόντος | ζυγίζοντας επίδειξη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |