| Ονομασία του προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Όνομα προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος εμφάνισης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Υπηρεσία | OEM και ODM |
| Σχήμα | AS002D |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστική κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Υπηρεσία | OEM και ODM |
| Σχήμα | AS002 ((2 τεμάχια) Μεταφορτωτή κλίμακα τροχού |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Μικρή ακτινοβολία | μόνο 58mm ύψος |
| άλλος | Ενσωματωμένος εκτυπωτής |
| Τρόπος ζύγισης | Άξονας ή ποσοστό |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Βάσεις ζύγισης οχημάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Σιδηρούχιο | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Καουτσούκ | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο αλουμινίου, χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 15days |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500PCS/M |