| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια οθόνη LCD 25 mm με φως πίσω |
| Υλικό πλατφόρμας | ειδικό αλουμίνιο |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος πλατφόρμας | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ±1.0 %RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος πλατφόρμας | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακριβότητα | C3 |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική έξοδος | 1.000.000 |
| Χρήση | ζυγαριά |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |