| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| πλάτος | 3 μέτρα |
| Πλατφόρμα | Πίνακα τσεκ ή Πίνακα ομαλότητας |
| Αισθητήρας | Αναλογική κλίμακα |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά SKC |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 600*800 mm |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτόνι |
| Ονομασία | Βαθμολογίες για το πάτωμα |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία | Ζύγισμα αλόγου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ήπιας ποιότητας με κάλυψη 304 σ.σ. |
| Θεραπεία | Με επικάλυψη σε σκόνη ή 304 σ.σ. |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |