| Ονομασία | ζυγαριά φορτηγών παλέτων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Ονομασία | βιομηχανικές ζυγίσεις δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Ατσάλι μη ολισθητικό, ήπιος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/Ελαφρός χάλυβας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Υλικό | 304 SUS |
|---|---|
| Κύτταρο φορτίων | κύτταρο, Zemic ή Keli 4 φορτίων |
| Ικανότητα | 500kg~3t |
| Τμήμα | 0.2/0.5/1kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |