| Ονομασία | ηλεκτρονικό πίνακα αποτελεσμάτων μπάσκετ |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από πλαστικό / κράμα αλουμινίου |
| Χρήση | Εξωτερικά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | κόκκινο |
| Χρώμα | Κόκκινο/κίτρινο/μπλε/λευκό/πράσινο |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Αριθμό μοντέλου | Η σειρά XK315A1-23 |
|---|---|
| Μέγεθος | 255 x 170 x 130 mm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Συσκευή | Χαρτόνι |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Τύπος | Τερματικό για ζυγαριά, ζυγαριά φορτηγών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Πράσινες οδηγήσεις |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | ψηφιακός ζυγός |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τηγάνι ανοξείδωτου |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | ηλεκτρονική κλίμακα υπολογισμού τιμών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | ηλεκτρονική κλίμακα υπολογισμού τιμών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | ηλεκτρονική κλίμακα υπολογισμού τιμών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | Δείκτης απεικόνισης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Πράσινες οδηγήσεις |
| υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακρίβεια | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 τόνους |
| Ακριβότητα | 2kg~5kg |