| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας κατανάλωσης |
| Δυναμικότητα | 300 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας κατανάλωσης |
| Δυναμικότητα | 300 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Άρθρο | Κυψέλη φόρτισης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500kg έως 5ton, 250lb έως 20KLB |
| Αξία IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Άρθρο | Κυψέλη φόρτισης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500kg έως 5ton, 250lb έως 20KLB |
| Αξία IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Άρθρο | Κυψέλη φόρτισης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500kg έως 5ton, 250lb έως 20KLB |
| Αξία IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |