| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 κιλά |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Όνομα προϊόντων | κλίμακα πατωμάτων ζυγίσματος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110-240v |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Εκτιμημένο φορτίο | 1/2/3/5Ton |
| Ονομασία | Ζυγός 1000kg ζυγός 1 τόνου ζυγός δαπέδου ζυγός 2 τόνων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Άρθρο | κουτί διασύνδεσης |
|---|---|
| Υλικό | πλαστικό, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP66 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Ανάλογο |
| Ονομασία προϊόντος | βάρη δοκιμής για ζυγαριά |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τάξη | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Πυκνότητα | 70,9-7,96 kg/dm3 |
| Μαγνητική ευαισθησία | <0> |