| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Τύπος | Ηλεκτρονική ισορροπία |
|---|---|
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 110-250V |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη |
| Αισθητήρας | Μετρητής τάσης υψηλής ακρίβειας s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα | ισορροπία εργαστηριακού ζυγίσματος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110-250V |
| Τύπος επίδειξης | Επίδειξη LCD |
| Αισθητήρας | Μετρητής πίεσης υψηλής ακρίβειας s |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία Recharable |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110-220V (εναλλασσόμενο ρεύμα) |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα πατωμάτων |
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεις |
| Υπηρεσία | OEM& ODM |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλή ακρίβεια και σταθερή απόδοση |
| Ονομασία | δείκτης ζυγού |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Κίνηση επάνω | 4X350Ω/8X700Ω |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | ζυγίσματα για εργοστάσια |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | κλίμακα κουζινών |
| Υλικό | Πλαστικό ABS,μέρη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
| Ονομασία | Ζύγισμα πάτωμα πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.1kg |
| Μέγεθος πλατφορμών | 300x300mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Ικανότητα | 100~200kg |
| πρότυπο | SKC |
| Συσκευασία | ΧΑΡΤΟΝΙ |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 30 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |