| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 50 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 20Τ |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240v AC ή DC |
| Ονομασία | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 3 κιλά,7.5kg, 15kg, 30kg |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ατσάλι |
| Τύπος οθόνης | Α12SS ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ατσάλι |
| Τύπος οθόνης | Α12ESS ή άλλη προαιρετική |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 2 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 100g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακα βάρους πατωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Θεραπεία | Τελεία που καλύπτονται με σκόνη ή με βούρτσισμα |
| Χρώμα | Γκάρι, μπλε, κίτρινο. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Εκτιμημένο φορτίο | 10ton |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεων και LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα γερανών |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |